گیره کوچک کننده بینی نوز مجیک اصل

نوز مجیک nose magic دستگاهیست بسیار ویژه که با اعمال فشار روی غضروف به مرور زمان شکل و اندازه بینی را تغییر می دهد راهی کم خطر و بدون جراحی برای زیبا سازی و تغییرسایز بینی

 شما باید نوز مجیک را به روی بینی خود مطابق عکس  قرار داده و به یاد داشته باشید که باید این کار را هر روز در حدود ۱۵ دقیقه انجام دهید. پس از دو هفته شما شاهد تغییراتی در شکل و اندازه بینی خود خواهید بود.

اگر از شکل و اندازه بینی تان ناراضی هستید و از عوارض جراحی پلاستی می ترسید ؟ آیا می خواهید با صرف کمترین هزینه و زمان و بدون هیچ گونه دردی بینیتان را به همان سایز و فرمی درآورید که دلخواه شماست ؟ آیا بینی کوچک و خوش فرم برای شما یک آرزو شده است ؟ آیا شب و روز به فکر بینی خود و اینکه راه هایی برای کوچک کردن آن هستید ؟ ما به شما پیشنهاد بهتری داریم بهتر است برای یکبار هم که شده دستگاهکوچک کننده بینی را امتحان کنید نوز مجیک بهترین روش برای کوچک کردن و فرم دادن بینی شما می باشد و همانی است که آروزی شما را بر آورده خواهد کرد.

قیمت محصول: ۲۸۰۰۰ تومان

قیمت فروش ویژه: ۲۴۰۰۰ تومان (به مدت محدود)

شما که از شکل و فرم و اندازه بینی خود ناراضی هستید اما به

هر دلیلی  نمی خواهید به جراحی متوسل شوید

چرا نوز مجیک Nose Magic را یک بار امتحان نمی کنید ؟

غضروف یک بافت خاص دربینی است که قابل حرکت،

شکل گیری و قابل خم و کج شدن است

که همچنین در گوش و  مفاصل نیز وجود دارد

از این جهت می توان آنهارا در همه جهات به راحتی حرکت داد

اعمال فشار به روی غضروف

قابل انعطاف کاری ست که نوز مجیک انجام  می دهد

می دانیم که ۹۰ درصدغضروف را آب تشکیل می دهد

قیمت محصول: ۲۸۰۰۰ تومان

قیمت فروش ویژه: ۲۴۰۰۰ تومان (به مدت محدود)

وقتي زيبايي تنفس را به خطر مي‌اندازد کم نيستند بيماراني که پس از جراحي زيبايي بيني دچار مشکلات تنفسي شده‌اند. جراحي پلاستيك بيني مانند هر جراحي ديگري ممكن است با عوارضي همراه شود اما در صورت دقت و مهارت جراح و رعايت نکات و دستورات توسط بيمار، احتمال اين عوارض به حداقل مي‌رسد.

عوارض جراحي بيني را در يک تقسيم‌بندي کلي مي‌توان به دو دسته تقسيم كرد: آن دسته از عوارض بيني كه در عملكرد بيني، خود را نمايان مي‌كنند (مانند چسبندگي‌هاي داخل بيني يا تنگ شدن بيش از اندازه سوراخ‌هاي بيني كه موجب مشكل تنفسي مي‌شود) و آن دسته از عوارضي که در ظاهر بيني نمود مي‌يابد و

 عمدتا ناشي از برداشتن بيش از اندازه بافت‌هاي بيني است (مانند کوچک شدن بيش از حد بيني كه نامتناسب با اجزاي صورت جلوه مي‌کند.)

قیمت محصول: ۲۸۰۰۰ تومان

قیمت فروش ویژه: ۲۴۰۰۰ تومان (به مدت محدود)

برای خرید دستگاه کوچک کننده بینی همین الان اقدام به خرید کنید  نتیجه اعجاب انگیز آن را در مدت زمانی بسیار كوتاه  تا حدی كه خودتان نیز باورتان نمیشود مشاهده خواهید نمود | این دستگاه بینی زیبا كننده و فرم دهنده همچنین كوچك كننده بوده و فقط مخصوص بینی های گوشتی ، متورم و غضروفی می باشد وقتی زیبایی تنفس را به خطر می‌اندازد پس چرا باید به فکر عمل کردن باشیم ؟ کم نیستند بیمارانی که پس از جراحی زیبایی بینی دچار  مشکلات تنفسی شده‌اند. جراحی پلاستیك بینی مانند هر جراحی دیگری ممكن است با  عوارضی همراه شود اما در صورت دقت و مهارت جراح و رعایت  نکات و دستورات توسط بیمار، احتمال این عوارض به حداقل می‌رسد. عوارض جراحی کوچک کننده بینی را در یک تقسیم‌بندی کلی می‌توان به دو  دسته تقسیم كرد: آن دسته از عوارض بینی كه در عملكرد بینی،  خود را نمایان می‌كنند (مانند چسبندگی‌های داخل بینی یا تنگ  شدن بیش از اندازه سوراخ‌های بینی كه موجب مشكل تنفسی می‌شود) و آن دسته از عوارضی که در ظاهر بینی نمود می‌یابد و  عمدتا ناشی از برداشتن بیش از اندازه بافت‌های بینی است  (مانند کوچک شدن بیش از حد بینی كه نامتناسب با اجزای صورت جلوه می‌کند.)

نتيجه اعجاب انگيز آن را در مدت زماني بسيار كوتاه

تا حدي كه خودتان نيز باورتان نميشود مشاهده خواهيد نمود

زيبا كننده

فرم دهنده

كوچك كننده

مخصوص بيني هاي گوشتي ، متورم و غضروفي

بدون نياز به عمل جراحي

بدون عوارض

قیمت محصول: ۲۸۰۰۰ تومان

قیمت فروش ویژه: ۲۴۰۰۰ تومان (به مدت محدود)